|  | 

Zdrowie

Rodzaj leczenia

Rodzaj leczenia
24 marca, 2014 admin Medycyna 0 Comments

Lek P-adrenolityczny lub lek moczopędny lub antagonista wapnia lub inhibitor enzymu konwertującego angiotensynę

Lek moczopędny tiazydowy, tiazydopochodny lub pętlowy plus lek P-adrenolityczny lub antagonista wapnia lub inhibitor enzymu konwertującego angiotensynę lub lek cij-adrenergiczny lub antagonista wapnia plus lek p-adrenolityczny lub inhibitor enzymu konwertują-cego angiotensynę

Rola stymulatorów syntezy prostacykliny

Rola stymulatorów syntezy prostacykliny (cykletaniny) oraz antagonistów receptorów serotoninowych (ketanseryny) w leczeniu nadciśnienia tętniczego u chorych na nerki nie została ostatecznie określona.

Brak skuteczności lub uzyskanie niepełnego skutku przeciwnadciśnieniowego przy użyciu wymienionych leków zmusza do stosowania diuretyku z jednym lekiem adrenolitycznym oraz minoksydylem lub labetalolem.

rodzaj-leczenia

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Zalety rozkładanej kanapy

    Zalety rozkładanej kanapy

    Rozkładana kanapa to chyba najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się mebel w naszym kraju od dziesięcioleci. Kanapy tego rodzaju pojawiają się w salonach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych oraz nawet sypialniach. Dobrze, rozkładana kanapa to niekończąca się ilość zalet, która często idzie w parze z niezbyt wysoką ceną. Zastanawiasz się, czy warto ją kupić do swojego domu?

  • Wygodny fotel biurowy w stylu klasycznym

    Wygodny fotel biurowy w stylu klasycznym

    Większość z nas na co dzień spędza sporo czasu przy biurku. Niezależnie od tego, czy jesteśmy uczniami, studentami, czy też pracujemy w biurze, jednym z podstawowych mebli, z których korzystamy jest fotel biurowy. To mebel, który jest obowiązkowym wyposażeniem biur, pokoju dziecięcego lub domowego gabinetu oraz przestrzeni, do korzystania z komputera w domu. Wbrew pozorom