|  | 

Darmowe stare gry

Opis (Recenzja) gry Europe 1400 i Opis (Recenzja) gry FantasyHill

Opis (Recenzja) gry Europe 1400 i Opis (Recenzja) gry FantasyHill
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Opis (Recenzja) gry Europe 1400 :

Gra przeglądarkowa Europe 1400 daje ci szanse założenia średniowiecznego miasta i przeistoczenia się w cenionego i szanującego się rzemieślnika lub kłamliwego, podejrzanego łajdaka. To ty wybierasz kim chcesz być. Twoim celem jest sprzedawanie towarów jak najwyższej jakości, ale na tym nie koniec, prócz sprzedawania to ty jesteś odpowiedzialny za produkcje. W grze Europe 1400 możesz knuć podstępne intrygi i nie tylko.

Opis (Recenzja) gry FantasyHill:

Gra, przeglądarkowa FantasyHill, w której czeka na ciebie pełen magii świat roślin. W tej grze nigdy nie jesteś sam. Przy twoim boku zawsze jest mały elf Anthea. Ona zawsze ci pomoże oraz udzieli cennych wskazówek. Prócz Anthem będziesz miał możliwość poznania przepiekanej Gwendry.

Twoje zadania to pielęgnowanie, podlewanie, pielenie i zbieranie plonów z twoich kolorowych upraw. Ale masz też za zadanie odkryć niesamowitą wioskę o tej samej nazwie, co gra -FantasyHill . W wiosce znajdziesz innych graczy, którzy tak samo jak ty maja własny ogródek.

opis-recenzja-gry-europe-1400-i-opis-recenzja-gry-fantasyhill

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Fifa 99

    Fifa 99

    Czy znacie taką grę, której nowa wersja jest wydawana co rok (ostatnio nawet częściej), nie różni się zbyt wiele od wersji poprzedniej a i tak wszyscy ją kupują? Tak? No jasne, to serie firmy EA Sports – NHL i NBA ale tutaj będzie o FIFIE. FIFA 99 jest, jakby ktoś nie wiedział, piłkarską symulacją zręcznościową.

  • FIFA 98: Road to World Cup

    FIFA 98: Road to World Cup

    Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata 2002 w Korei i Japonii. Na szczęście mamy jeszcze troszkę czasu i możemy sobie przypomnieć, jak to było w roku 98. A działo się wtedy dużo… Pamiętacie to jeszcze? 32 zdeterminowane, pragnące zwycięstwa drużyny, wspaniałe stadiony i zaskakujące zakończenie zmagań. Tak, tak – MŚ 1998 we Francji to było