|  | 

Darmowe stare gry

Opis (Recenzja) gry Europe 1400 i Opis (Recenzja) gry FantasyHill

Opis (Recenzja) gry Europe 1400 i Opis (Recenzja) gry FantasyHill
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Opis (Recenzja) gry Europe 1400 :

Gra przeglądarkowa Europe 1400 daje ci szanse założenia średniowiecznego miasta i przeistoczenia się w cenionego i szanującego się rzemieślnika lub kłamliwego, podejrzanego łajdaka. To ty wybierasz kim chcesz być. Twoim celem jest sprzedawanie towarów jak najwyższej jakości, ale na tym nie koniec, prócz sprzedawania to ty jesteś odpowiedzialny za produkcje. W grze Europe 1400 możesz knuć podstępne intrygi i nie tylko.

Opis (Recenzja) gry FantasyHill:

Gra, przeglądarkowa FantasyHill, w której czeka na ciebie pełen magii świat roślin. W tej grze nigdy nie jesteś sam. Przy twoim boku zawsze jest mały elf Anthea. Ona zawsze ci pomoże oraz udzieli cennych wskazówek. Prócz Anthem będziesz miał możliwość poznania przepiekanej Gwendry.

Twoje zadania to pielęgnowanie, podlewanie, pielenie i zbieranie plonów z twoich kolorowych upraw. Ale masz też za zadanie odkryć niesamowitą wioskę o tej samej nazwie, co gra -FantasyHill . W wiosce znajdziesz innych graczy, którzy tak samo jak ty maja własny ogródek.

opis-recenzja-gry-europe-1400-i-opis-recenzja-gry-fantasyhill

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • vConverter 5.1.1

    vConverter 5.1.1

    Za pomocą programu vConverter 5.1.1 możliwe jest wykonywanie konwersji w kwestii zarówno V2V, jak i P2V. vConverter 5.1.1 jest dedykowany do kompatybilnej współpracy z kilkoma wersjami systemu operacyjnego Windows, mianowicie z Windows 2003, Windows XP, Windows 2008, Windows Vista, a także Windows 7. Ponadto, vConverter 5.1.1 jest licencjonowaną aplikacją, co oznacza, że w swoich zasobach

  • Fifa 99

    Fifa 99

    Czy znacie taką grę, której nowa wersja jest wydawana co rok (ostatnio nawet częściej), nie różni się zbyt wiele od wersji poprzedniej a i tak wszyscy ją kupują? Tak? No jasne, to serie firmy EA Sports – NHL i NBA ale tutaj będzie o FIFIE. FIFA 99 jest, jakby ktoś nie wiedział, piłkarską symulacją zręcznościową.