|  | 

Zdrowie

Odtruwanie oczyszczanie organizmu

Odtruwanie oczyszczanie organizmu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Odtruwanie oczyszczanie organizmu
Chcesz być zdrowy musisz dbać o organizm,nie może być w nim toksyn.Toksyny dostarczamy z pożywieniem,wodą.Organizm człowieka posiada system oczyszczania z zanieczyszczeń które nie korzystnie wpływają na nasze zdrowie.
W skład systemu wchodzą jelito grube,wątroba,nerki,płuca,skóra.

W wyniku przeciążenia danego systemu który odpowiada za oczyszczenie ze śluzówki,substancji smolistych i innych zanieczyszczeń i nie spełnia swojej funkcji,z pomocą przychodzi drugi system który ma za zadanie przejąc funkcje pierwszego.

W wyniku przeciążenia wątroby i jelita grubego funkcje oczyszczenia przejmują płuca,skóra,nos.W wyniku tego może wystąpić alergia ,katar,wysypka a w tym wypadku nie pomogą nam żadne leki.Objawami zanieczyszczenia organizmu są częste bóle głowy,zmęczenie,alergia,nadwaga,kamienie (żółciowe)w końcowej fazie choroby nowotworowe.

Spożywanie odpowiednio dobranych pokarmów ma ogromny wpływ na nasze zdrowie w szczególności na pierwszym miejscu powinny być to ziarna zbóż i ich przetwory,nasiona i orzechy,warzywa i owoce.Następnie ryby,drób,nabiał.

Co jakiś czas dobrze jest przeprowadzić kuracje oczyszczającą całego organizmu która ma za zadanie wydalenie wszystkiego tego co nagromadziliśmy przez lata nieodpowiednio odżywiając się.Oczyszczając jelito grube przestana dręczyć nas zgaga,wzdęcia i zaparcia ,oczyszczenie wątroby poprawi trawienia i wygląd włosów szczególnie polecam paniom które są narażone na powstanie kamieni żółciowych
.

Oczyszczenie nerek wpływa korzystnie na wygląd naszej twarzy (worki pod oczami) oraz normalizuje ciśnienie krwi co jest bardzo ważne dla naszego układu krążenia (zawal,udar mózgu)

W celu oczyszczenia jelita grubego pijemy kefir w pierwszym dniu w i kości 2,5 litra z sucharkami z ciemnego pieczywa (kefir+sucharki dzielimy na sześć równych porcji)
W drugim dniu wypijamy do dwóch litrów soku z jabłek z sucharkami w sześciu równych porcjach (sucharki z razowego pieczywa)
W trzecim dniu możemy zjeść tylko gotowana sałatkę z warzyw marchewka,ziemniaki,buraczki ,cebula i sucharki .W okresie kuracji oczyszczającej kefir+sucharki to jest jedyny posiłek nic po za tym.

odtruwanie-oczyszczanie-organizmu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Zalety rozkładanej kanapy

    Zalety rozkładanej kanapy

    Rozkładana kanapa to chyba najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się mebel w naszym kraju od dziesięcioleci. Kanapy tego rodzaju pojawiają się w salonach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych oraz nawet sypialniach. Dobrze, rozkładana kanapa to niekończąca się ilość zalet, która często idzie w parze z niezbyt wysoką ceną. Zastanawiasz się, czy warto ją kupić do swojego domu?

  • Wygodny fotel biurowy w stylu klasycznym

    Wygodny fotel biurowy w stylu klasycznym

    Większość z nas na co dzień spędza sporo czasu przy biurku. Niezależnie od tego, czy jesteśmy uczniami, studentami, czy też pracujemy w biurze, jednym z podstawowych mebli, z których korzystamy jest fotel biurowy. To mebel, który jest obowiązkowym wyposażeniem biur, pokoju dziecięcego lub domowego gabinetu oraz przestrzeni, do korzystania z komputera w domu. Wbrew pozorom