|  | 

Stare gry przeglądarkowe

KingsRoad

Wielbiciele gier hack’n’slash mogą teraz do woli grać za darmo w KingsRoad!

Fani gier typu action RPG, a także hack’n’splash w stylu Diablo będą na pewno zadowoleni grą KingsRoad, która została stworzona przez studio Rumble Games. Wypróbuj gry całkowicie za darmo!

Gra KingsRoad została stworzona przez amerykańskiego producenta Rumble Games, przy współpracy kreatywnych grafików i programistów. Dzięki temu możemy cieszyć się naprawdę wydumaną grafiką, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego gracza. Jeśli uwielbialiście grać w kultowe gry takie jak Diablo albo Torchlight, to gra KingRoad również przypadnie Wam do gustu. Fabuła opiera się o zdarzenia mające miejsce w pewnym królestwie. Wyobraź sobie, że jesteś poddanym swojego króla, który nagle z niewyjaśnionych przyczyn znika ze swojego królestwa. Zaraz po nim podobna historia spotyka jego córka. Królestwo czuje się z tego powodu bardzo zagrożone. Czy podejmiesz wyzwanie i przywrócisz wszystko do porządku? Niestety nie będzie to takie proste! Na swojej drodze spotkasz wiele misji do wykonania. Ciekawostką w grze KingsRoad jest na pewno to, że nie otrzymujesz bohatera jednej klasy na zawsze. Pomiędzy misjami masz szansę na zmiany. Wybieraj zatem pomiędzy łucznikiem, magiem, albo dzielnym wojownikiem. Oczywiście każda klasa wyróżnia się pewnymi cechami, przez co bohaterzy posiadają wyróżniające ich umiejętności.

Nie będzie brakowało Ci wrażeń i przeciwników, z którymi będziesz mógł się spokojnie zmierzyć. Do wrogów zaliczają się między innymi żołnierze, bestie, pająki, ale z czasem również do ich grona dołączą demony. Kolejne wypełnione misje będą otwierały Ci furtkę do nowych możliwości, a także tworzenia bardziej zaawansowanych przedmiotów. Przykładem jest chociażby fakt zrobienia sobie zupełnie nowej zbroi z elementów starego wyposażenia.

Gracze będą zachwyceni wspaniałą fabułą, ale również oprawą graficzną. Wszak kraina Alderstone jest naprawdę pod tym względem wybitnie dopracowana. Wystarczy, że Twój komputer będzie posiadał zainstalowany Flash Player, a już będziesz grać w KingsRoad do woli. Mocna stroną gry jest również to, że możesz bez problemu przemieszczać się po różnych krainach, za co jeszcze otrzymasz bardzo ciekawe wynagrodzenie. Skorzystaj także z możliwości czterech poziomów trudności. KingsRoad będzie dla Ciebie nie tylko zwykłą grą MMORPG, ale również fantastyczną przygodą, w której warto wziąć udział!

kingsroad

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Opis (Recenzja) gry NatGeo: World of Secrets

    Opis (Recenzja) gry NatGeo: World of Secrets

    NatGeo: World of Secrets to nowa gra na Facebooku, którą zaliczamy do gatunku ukryte obiekty, podobnie jak takie gry na Naszej Klasie jak Dom Zagadek etc. Grę przygotowało dla Nas studio 6Waves (Farm Epic, Treasure Epic, Astro Garden) i jest to jedna z najciekawszych gier społecznościowych jakie pojawiły się na fejsie. Naszym zadaniem tutaj jest

  • Opis (Recenzja) gry Grepolis i Opis (Recenzja) gry Gwiazdozbiór

    Opis (Recenzja) gry Grepolis i Opis (Recenzja) gry Gwiazdozbiór

    Opis (Recenzja) gry Grepolis: Gra przeglądarkowa Grepolis gdzie olśni cię swoja grafiką i imponującym scenariuszem. Akcja toczy się w starożytnej Grecji i daje odczucie tych wspaniałych czasów. Swoją przygodę zaczynasz na jednej z greckich wysp. Następnie twoim zadaniem jest budowa miasta. Celem jest natomiast zdobywanie nowych ziem. Tak naprawdę to od ciebie zależy co wybierzesz