|  | 

Stare gry do pobrania

Opis (Recenzja) gry Glitch i Opis (Recenzja) gry Global Soccer

Opis (Recenzja) gry Glitch i Opis (Recenzja) gry Global Soccer
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Opis (Recenzja) gry Glitch:

Gra, przeglądarkowa Glitch, w której liczy się twoja wyobraźnia. To ona jest tutaj kluczowym celem. No tak, ale, o co chodzi. Chodzi o to, aby w głowach olbrzymów stworzyć swój własny, fantastycznych wirtualny miały świat. Gra Glitch kształtuje twoje umiejętności, które pomogą ci w dalszych etapach gry. Gra polega na zrealizowaniu swoich najbardziej zwariowanych pomysłów, na które kiedykolwiek wpadłeś. Twoim zadaniem jest stworzenie od podstawą wirtualnego, kolorowego, super świata w głowie jednego z olbrzymów. To, co może cię jedynie ograniczyć w tej grze to twoja fantazja.

Opis (Recenzja) gry Global Soccer:

Gra, przeglądarkowa Global Soccer to darmowa gra MMO RPG. Idealna dla ciebie i maniaków piłki nożnej. W grze twoim celem jest rozwijanie swojej własnej kariery w piłce nożnej. Ty tu jesteś gwiazda, strzelasz do bramek, wygrywasz mecze oraz zarabiasz niezła wirtualną kasę.

W grze możesz zakupić samochód, szastać kasą na prawo i lewo, jesteś postrzegany, jako gwiazda footballu. Świat piłki nożnej stoi przed tobą otworem. Zostań mistrzem Global Soccer.

opis-recenzja-gry-glitch-i-opis-recenzja-gry-global-soccer

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Opis (Recenzja) gry Admirał

    Opis (Recenzja) gry Admirał

    Pamiętacie, gdy jak byliście mali można było z rodzeństwem, albo kolegami zagrać w najlepszą grę jaką wymyślono na zwykłą kartkę papieru? Chodzi o popularną grę statki, w którą czasem sam potrafię zagrać o ile pozwala mi na to czas. Na portalu społecznościowym Nasza Klasa niedawno uruchomiona została gra Admirał, która bez wątpienia opiera się na

  • Delta Force

    Delta Force

    Peru, Indonezja, Czad, Uzbekistan i Nowa Ziemia. Pustynia, dżungla, lodowe pustkowia. Wszędzie tam gdzie potrzebne są chirurgiczne ciecia, wszędzie gdzie problemu nie zażegnają działa Abramsów, lub rakiety Apaczy – posyłani są oni. Elita najpotężniejszej armii świata. Oddziały Delta. Chcąc zarobić trochę kaski, a nam dać możliwość wcielenia się w członka takiego oddziału, firma Novalogic wysiadła