|  | 

Stare gry do pobrania

Opis (Recenzja) gry Admirał

Opis (Recenzja) gry Admirał
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pamiętacie, gdy jak byliście mali można było z rodzeństwem, albo kolegami zagrać w najlepszą grę jaką wymyślono na zwykłą kartkę papieru? Chodzi o popularną grę statki, w którą czasem sam potrafię zagrać o ile pozwala mi na to czas. Na portalu społecznościowym Nasza Klasa niedawno uruchomiona została gra Admirał, która bez wątpienia opiera się na zasadach właśnie gry w statki. Tutaj, w omawianej aplikacji, ubrano to wszystko w przepiękną szatkę gry wojennej z pewną nutką strategicznej rozgrywki, co w połączeniu jest już tożsame z dobrą zabawą.

My w swojej bazie musimy tylko postarać się wytworzyć różnego rodzaju statki, każdy ma swoje wady i zalety. Gra Admirał pozwala nam je następnie zabrać ze sobą na pole walki, czyli planszę podzieloną na kwadraty, gdzie następnie trzeba odpowiednio rozstawić całą flotę. Jeśli Nasz przeciwnik także już to zrobi zaczyna się turowa walka. Tak samo my jak i nasz wróg wybiera jeden kwadrat i zaznaczając go na planszy oddaje tam swój strzał, jeśli trafi w miejsce, gdzie jest któraś z naszych łajb to powtarza ruch dopóki nie spudłuje. Wygrywa ten, który zbije całkowicie statki przeciwnika.

W grze na nk Admirał, aby zbić całkiem dany statek musimy strzelić we wszystkie pola jakie on zajmuje. Gdy już wszystkie znajdziemy statek idzie na dno. Przyznacie, że sama otoczka jest ciekawa, ale to i tak walka tutaj wciąga najbardziej. Choć jeśli dość często będziemy przegrywać, a nie mamy odpowiedniej ilości potrzebnej waluty to będziemy musieli poczekać troszkę czasu, aż nasza flota sama się naprawi. No ale jak zawsze, są wady i zalety, ale wszystkim z tego miejsca polecam gorąco grę Admirał.

opis-recenzja-gry-admiral

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Opis (Recenzja) gry Glitch i Opis (Recenzja) gry Global Soccer

    Opis (Recenzja) gry Glitch i Opis (Recenzja) gry Global Soccer

    Opis (Recenzja) gry Glitch: Gra, przeglądarkowa Glitch, w której liczy się twoja wyobraźnia. To ona jest tutaj kluczowym celem. No tak, ale, o co chodzi. Chodzi o to, aby w głowach olbrzymów stworzyć swój własny, fantastycznych wirtualny miały świat. Gra Glitch kształtuje twoje umiejętności, które pomogą ci w dalszych etapach gry. Gra polega na zrealizowaniu

  • Delta Force

    Delta Force

    Peru, Indonezja, Czad, Uzbekistan i Nowa Ziemia. Pustynia, dżungla, lodowe pustkowia. Wszędzie tam gdzie potrzebne są chirurgiczne ciecia, wszędzie gdzie problemu nie zażegnają działa Abramsów, lub rakiety Apaczy – posyłani są oni. Elita najpotężniejszej armii świata. Oddziały Delta. Chcąc zarobić trochę kaski, a nam dać możliwość wcielenia się w członka takiego oddziału, firma Novalogic wysiadła