|  | 

Kultowe stare gry

Opis (Recenzja) gry Fragoria i Opis (Recenzja) gry Gladiatus

Opis (Recenzja) gry Fragoria i Opis (Recenzja) gry Gladiatus
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Opis (Recenzja) gry Fragoria :

Fragoria wspaniale zaprojektowana graficzne gra w układzie 3D. Animacje świetnie dopracowane w najnowszych technologiach flash. Dobrze dobrane szczegóły tworzą razem fascynujące wrażenie świata, który jest niemal idealny.

Fragoria – gra przeglądarkowa, która przeniesie cię w fantastyczny świat niebezpiecznych stworzeń. To niesamowita gra fantazy w której czeka na ciebie wiele wzlotów a czasami i upadków. ”Ale co cię nie zabije to cię wzmocni”. Wciel się z jednego z awatarów i wstąp do świata pełnego zadań i potworów. Zbieraj przedmioty, walcz z upiorami. Na początku abyś się nie zgubił w tym super świecie pomagał ci będzie Światogór. Zapraszamy do fascynującej gry Fragoria. Do boju wojowniku.

Opis (Recenzja) gry Gladiatus:

Gladiatus gra przeglądarkowa przeniesiesz się do imperium Romanum. Tam czeka na ciebie wiele do zrobienia. Niebezpieczeństwo – to hasło będzie cię prześladować. Będziesz musiał zmierzyć się z ohydnymi, dzikimi, przeradzającymi kreaturami podczas wypraw. Ale to nie wszystko. Dostaniesz także szanse walki na arenie z mrocznymi i nieprzewidzianymi siłami w lochach. Załóż z przyjaciółmi swoja własną gildie. W grze Gladiatus czeka na ciebie 1000 dodatków na wykreowanie postaci o specjalizacji Twojego wyboru.

opis-recenzja-gry-fragoria-i-opis-recenzja-gry-gladiatus

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Desert Strike

    Desert Strike

    Pewien bardzo, ale to bardzo zły generał wpadł na fatalny pomysł. Postanowił bowiem wywołać sobie wojenkę, rozwalić w proch co ważniejsze państwa i w efekcie przejąć władzę nad światem. Co postanowił, to i zrobił, a przynajmniej spróbował zrobić, gdyż rzecz miała miejsce niedawno i na razie świat ma się jeszcze dobrze. Pan Generał rozpanoszył się

  • Descent 3

    Descent 3

    „Descent powraca, by znów powalić Cię na kolana niesamowitą akcją, szalonymi rajdami i cudowną grafiką. Takich emocji i doznań nie da Ci żadna inna gra”. Pojawienie się gry p.t. Descent, wywołało nie małe zamieszanie w światku gier komputerowych. Po raz pierwszy gracz miał nieograniczone możliwość co do ruchu w trójwymiarowym świecie, mógł dotrzeć do każdego