|  | 

Stare gry pobierz

Opis (Recenzja) gry Mars Frontier

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nawet te proste gry o charakterze strategicznym. Dużą ilość takich aplikacji wyraźnie można odnaleźć na portalu społecznościowym Facebook. Dziś przypadło mi zadanie opisanie jednej z nich, przeglądarkowej gry Mars Frontier. Tutaj gracze przenoszą się w przyszłość, tym razem sonda na Marsa nie została wysłania, ale polecieli tam ludzie. Ci jednak co wybrali się w tą daleką podróż niestety kupili sobie bilet w jedną stronę. Drogi powrotnej nie ma. Dlatego w grze Mars Frontier gracze od samego początku muszą zadbać o swoje bezpieczeństwo budując bazę. Jak w podobnych grach nasza baza musi być idealna pod każdym względem – inaczej czeka nas zagłada.

W Mars Frontier każdego dnia musicie walczyć o przetrwanie!

Budujemy więc wszystko co nam niezbędne, budynki mieszkalne, te które będę dla nas generowały surowce i oczywiście te militarne. Jednak szybko przekonacie się jak ciężko uzbierać o własnych siłach potrzebne surowce, dlatego też zmuszeni będziemy walczyć o nie z innymi graczami. Do tego potrzebujemy potężnej armii, ale do tego daleka droga, więc nie macie co liczyć na szybki rozwój i po kilku godzinach na jakieś potężne walki.

W Mars Frontier racze się nie zgubicie, gdyż od samego początku w formie tutorialu ukazywać nam się będą kolejne zadania, wykonując je uczymy się jak grać i jak przeżyć na Czerwonej Planecie. Zadania są o tyle dobre, że przynoszą nam na początku zabawy wszystkie brakujące surowce i możemy spokojnie się rozbudować nie myśląc na razie o bezpośredniej walce.

Grafika i oprawa dźwiękowa zostały przygotowane z najwyższą starannością i umilą nam rozgrywkę, ale oczywiście ostrzegam – jest to aplikacja dla tych, którzy wprost kochają strategię – farm tutaj nie zobaczycie.

opis-recenzja-gry-mars-frontier

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Cyfrolandia: Mamo! Cyferki Zginęły

    Cyfrolandia: Mamo! Cyferki Zginęły

    Macie problemy z królową nauk (akurat ;), matematyką? A może Wasze dzieci nie najlepiej radzą sobie z tym przedmiotem? Cóż, znajdzie się na to recepta 🙂 Leżą przede mną dwa CD-ki z programami/grami z serii Cyfrolandia – mają one wspomagać naukę tegoż jakże trudnego (dla około połowy społeczeństwa) przedmiotu. Na pierwszy ogień pójdzie gra zatytułowana

  • Cyberstorm 2: Corporate Wars

    Cyberstorm 2: Corporate Wars

    Czasami otaczający mnie świat zadziwia mnie ogromnie. Ostatnio zaś dręczy moją skromną osóbkę pytanie o to, jaki sens ma przypominanie w dzisiejszych czasach gier, które już w czasie swojej premiery były że tak powiem „shitowate”, zaś teraz po kilku latach nieciekawość bije od nich ze zdwojoną siłą. Jednym słowem zastanawiam się, jaki sens ma dodawanie