|  | 

Stare gry pc

Opis (Recenzja) gry Invincible Armada:

Gra Invincible Armada pozwoli nam się przenieść do czasów średniowiecza, co na starcie sugeruje nam już sama grafika. Niestety osoby, które gubią się nawet w prostych aplikacjach nie dostaną tutaj żadnego tutorialu, po prostu przechodzimy od razu do rozgrywki. Gracz wciela się w dowódcą małej floty statków, a przyda nam się ich dość sporo, gdyż liczą się tutaj przede wszystkim walki. Niestety jak to zwykle bywa nie będzie tutaj łatwo i kolorowo. Jak na początku przeciwnicy nie będą wykazywali się zbyt wielką inteligencją tak w dalszych etapach będzie nam ich coraz trudniej pokonać. Jednak jeśli nam się to uda to możemy liczyć na coraz to lepsze nagrody.

Invincible Armada

Odwiedzaj liczne miasta i zostań handlarzem, poznaj tajniki ekonomii

Jednak gra Invincible Armada to nie tylko sama walka, dla tych co nie przepadają za przemocą stworzono rozwinięty system handlowy, dzięki któremu w jednym porcie możemy zrobić korzystne zakupy na takich zasadach, że w następnym naszym przystanku sprzedamy owe towary po o wiele wyższej cenie. Jeśli brakuje nam kasy to taka metoda jest niezwykle korzystna. Nawet podczas żeglowania po otwartym morzu możemy napotkać porzucone skrzynie, w których schowano bardzo cenne skarby.

Invincible Armada – walki morskie

Przeżywaj niesamowite walki morskie w grze przeglądarkowej na facebooku.

Invincible Armada sama w sobie zawiera multum różnych elementów, z których najważniejszymi jest przyjęta taktyka i strategia, a w połączeniu z cechami RPG daje nam mnóstwo fantastycznej zabawy. Sama grafika i muzyka to już wielki plus dla omawianej aplikacji, ale jeśli pogramy dłużej to niezwykle mocno może nas irytować wolne ładowanie się niektórych elementów i nieliczne bugi, ale miejmy nadzieje, że wydawca w krótkim czasie się z tym wszystkim upora.

opis-recenzja-gry-invincible-armada

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Colin McRae Rally

    Colin McRae Rally

    W ostatnich czasach zainteresowanie sportami motorowymi gwałtownie wzrasta. Na domiar złego żyłka sportowa udziela się coraz młodszym osobom (co widać w statystykach wypadków i potrąceń kibiców rajdowych). Za czasów Bublewicza, Smorawińskiego czy Zasady było to hobby pasjonujące panów, którzy etap szkoły średniej mięli już za sobą ale świat się zmienia. Poglądy twórców gier muszą iść

  • Codename: Eagle

    Codename: Eagle

    Puk, puk ! Kto tam ? Historia, matołku! Wszyscy znacie już chyba historie Europy. Nie jest wam obcy fakt, że nasi sąsiedzi ze wschodu nękali nas jak mogli, a tu się twierdziło, że to tak jest dobrze. Nie będę wymieniał nazwisk natchnionych dyktatorów. Lecz to jest ta historia powszechnie znana, lecz nie wszyscy z was