|  | 

Stare gry na pc lista

Opis (Recenzja) gry Czerwony Alarm

Na portalu Nasza Klasa od pewnego czasu wielką uwagę graczy przyciąga gra Czerwony Alarm, choć na pewno nie zainteresuje płci pięknej to prawdziwi faceci kochający wojnę, żołnierskie życie i co najważniejsze strategiczne gry znajdą tutaj coś idealnego dla siebie. Od samego początku w grze Admirał rozbudowujemy naszą bazę militarną tworząc przy tym budynki produkcyjne dające nam budulec do ulepszania już dostępnych struktur, a także do budowania naszej przyszłej armii, którą wyjdziemy do boju przeciwko innym graczom z całej Polski.

Oprócz budowy różnorakich struktur, a także oprócz budowy samej armii musimy zwrócić uwagę na to, że naszej jednostki są słabe, a i aby odblokować te coraz silniejsze potrzebujemy wykonać potrzebne badania i szkolenia. Mimo, że na początku mamy dostępną tylko piechotę to w trakcie dalszej rozbudowy szybko zobaczymy jak duża różnorodność jednostek panuje w grze Czerwony Alarm. Poczynając od jednostek naziemnych, piechoty czy tych zmotoryzowanych, po wielkie mechy, a także własną flotę samolotów.

Na atak mamy określoną ilość czasu i kończymy sukcesem jeśli zniszczymy budynek główny przeciwnika, ale zarówno my jak i nasi wrogowie mogą oprócz jednostek do obrony wykorzystać wieżyczki obronne i wyrzutnie rakiet, a nawet miny czy bunkry. Więc przyda nam się dobra strategia zanim zaatakujemy, a dzięki satelitom możemy wcześniej rzucić okiem na rozstawienie obronny struktur w mieście przeciwnika.

Gra na nk Czerwony Alarm mimo pozornej prostocie może dać nam wiele godzin fantastycznej rozrywki, a do zagrania wystarczy, że będziemy mieli aktywne konto na portalu Nasza Klasa.

Buduj, walcz i zdobywaj!

opis-recenzja-gry-czerwony-alarm

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Opis (Recenzja) gry CSI: Miami Heat Wave

    Opis (Recenzja) gry CSI: Miami Heat Wave

    Piękne, osłonecznione Miami od dawna żyje w stresie i w niepokoju. Przestępstwa są na porządku dziennym i lokalna policja nie radzi sobie z problemem. Wszystko to spowodowało, że władze miasta postanowiły wybrać grupę najlepszych agentów i stworzyć specjalną jednostkę, która poradzi sobie z narastającym problemem. My, jako gracze dołączamy do tej elitarnej jednostki tworząc przy

  • Aztec Empire

    Aztec Empire

    Czas zajrzeć do piramidy Od jakiegoś czasu słyszymy o projektach tanich gier dostępnych w każdym kiosku. Znamy już takie projekty jak Cool Games czy eXtra Gra. Jednym powodzi się lepiej, innym trochę gorzej. Najważniejszy jest jednak fakt, że gracze otrzymali możliwość kupna ORYGINALNYCH gier po bardzo przystępnych cenach. Kolejną firmą, która postanowiła uprzyjemnić życie miłośnikom