|  | 

Stare gry przeglądarkowe

Opis (Recenzja) gry NatGeo: World of Secrets

NatGeo: World of Secrets to nowa gra na Facebooku, którą zaliczamy do gatunku ukryte obiekty, podobnie jak takie gry na Naszej Klasie jak Dom Zagadek etc. Grę przygotowało dla Nas studio 6Waves (Farm Epic, Treasure Epic, Astro Garden) i jest to jedna z najciekawszych gier społecznościowych jakie pojawiły się na fejsie.

Naszym zadaniem tutaj jest pomoc córce Wallace’a Welsboro, Adzie Wellsboro. W tym celu będziemy wyszukiwać wskazówek do różnego rodzaju spraw kryminalnych, zaczniemy powoli odkrywać od dawna nieznane nikomu tajemnice, a wszystko krok po kroku uda nam się wykonać w trakcie podróży po świecie. Podpowiem tylko, że uda nam się nawet odwiedzić starożytne cywilizacje i wspaniałe, czasami magiczne artefakty.

Jak wspomniałem wcześniej w World of Secrets czeka nas podróż po całym świecie, odwiedzimy przeróżne miejsca, a każde z nich prezentowane jest nam w niesamowicie perfekcyjnie wykonanym stylu, oczywiście mówię o grafice. Z naszego domu, czyli z National Geographic Society w Washingtonie wyjedziemy do siedmiu różnych lokacji wliczając w to Jukatan, Wielką Brytanię, Kambodżę, Egipt czy nawet Alaskę. Zagramy na ponad 20 scenach z różnymi trybami rozgrywki, a z pomocą przyjdą nam boosty takie jak Kompas, Szkło Powiększające czy Aparat Fotograficzny.

Do wykonania będzie ponad 160 zadań, a każde z nich przybliży nas do rozwikłania zagadek i zdobyca artefaktu dla każdej lokacji. Gracze dostali również możliwość tworzenia i personalizacji własnego muzeum, które można pokazywać swoim znajomym. A jeśli brakuje nam energii zawsze warto zapytać o pomoc przyjaciół z Facebooku, którzy od czasu do czasu może podeślą jakiś dodatkowy prezent i energię oczywiście.

opis-recenzja-gry-natgeo-world-of-secrets

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Opis (Recenzja) gry Grepolis i Opis (Recenzja) gry Gwiazdozbiór

    Opis (Recenzja) gry Grepolis i Opis (Recenzja) gry Gwiazdozbiór

    Opis (Recenzja) gry Grepolis: Gra przeglądarkowa Grepolis gdzie olśni cię swoja grafiką i imponującym scenariuszem. Akcja toczy się w starożytnej Grecji i daje odczucie tych wspaniałych czasów. Swoją przygodę zaczynasz na jednej z greckich wysp. Następnie twoim zadaniem jest budowa miasta. Celem jest natomiast zdobywanie nowych ziem. Tak naprawdę to od ciebie zależy co wybierzesz

  • Ultra Fighters

    Ultra Fighters

    Nikt nie potrafi przewidzieć jak będzie wyglądała podniebna walka przyszłości. Jakimi maszynami będą latali przyszli piloci, jakie taktyki będą wykorzystywali. Pojawiła się następna okazja by sprawdzić jedną z możliwych wersji losu sił powietrznych. Świat poza kokpitem. Ziemskie realia XXVI wieku nie przedstawiają się optymistycznie. Wyczerpane zasoby paliw naturalnych, wielkie korporacje rządzące planetą, które dawno zapomniały