|  | 

Stare gry retro

Opis (Recenzja) gry New Battles

New Battles jest to strategia czasu rzeczywistego stworzona specjalnie na nasze przeglądarki i zmyślą o tych użytkownikach, którzy używają Facebooka. Gracza na początku stają przed wyborem jednej z trzech dostępnych nacji: Westlanders, Northlanders, Eastlanders. Następnym krokiem jest budowanie królestwa, ale do tego jak to zwykle bywa potrzeba mnóstwa surowców, które krok po kroku nauczymy się zdobywać. Dostaniemy również możliwości tworzenia sojuszy, handlowania przedmiotami czy nawet trenowania kolejnych jednostek z którymi dalej ruszymy do walki.

Na bezludnej wyspie zbudujesz największe imperium na świecie.

W grze New Battles gracz zostaje wyrzucony na bezludną wyspę, a wszystko jest winą inwazją frakcji Southernlander. Zaczynamy naszą przygodę od zbiórki potrzebnej żywności, budowania wojskowej akademii, baraków i innych ważnych struktur, które potrzebne są do prawidłowego działania naszej twierdzy. Gdy już urośniemy w siłę będzie można przeprowadzić kontratak i odzyskać honor zabrany nam w niehonorowej walce.

Podobnie jak w grach The Settlers Online i Forge of Empires, New Battles nie zaskoczy swoich fanów niczym wyjątkowym jeśli mowa o samym gameplay’u czy samej grafice. Całość kontroli nas światem opiera się na systemie point-and-click. Ciekawe jest to, że to jedna z nielicznych gier, która wyszła z tureckiej stajni i zapewne wielu z Was jak nie wszyscy w ogóle nie słyszeli nic o tej firmie.

opis-recenzja-gry-new-battles

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Disciples: The Sacred Lands

    Disciples: The Sacred Lands

    Bethrezen był niegdyś pięknym aniołem, najpiękniejszym ze wszystkich. Dzięki temu dostał się w łaski swego boga, imieniem Highfather. Za służbę został nagrodzony boską mocą tworzenia. Wykorzystał ją… aby stworzyć piekło. Okrutne demony i plugawa magia – oto jego dzieło. Za ten czyn został ukarany. Highfather uwięził go w jego własnym brutalnym świecie na wieki. Alkmaar,

  • Diplomacy

    Diplomacy

    Nie często masz okazję zasiąść na tronie jako głowa jednego z mocarstw Europy początku XX wieku. Skoro już takowa się nadarzyła wykorzystaj ją dobrze i opanuj Stary Ląd. Dzieciństwo. Swoje narodziny gra Diplomacy miała już dość dawno. Powstała ona w umyśle zwykłego człowieka, czyli nie będącego wymyślaczem gier, a tym bardziej komputerowych. Jej dzieciństwo przebiegało