|  | 

Zdrowie

Nanoguard a

Jak wzmocnić włosy?

Włosy mogą negatywnie reagować na wszelkie zmiany zachodzące w atmosferze. Gdy tylko temperatura powietrza zaczyna spadać, a powietrze staje się suche i mroźne, kosmyki ulegają widocznemu osłabieniu. Stają się mocno przesuszone i podrażnione, a jednocześnie po ściągnięciu z nich czapki zaczynają automatycznie opadać i przyklejać się do skóry twarzy. Jak poradzić sobie z takimi niesfornymi kosmykami? Jak je wzmocnić – zwłaszcza teraz, gdy pogoda im zdecydowanie nie sprzyja?

Dobry szampon to podstawa. Może to być np. nanogen szampon, który poleca się osobom narzekającym na słabe i cienkie włosy ze skłonnością do ich wypadania. Właściwy produkt do mycia włosów powinien być jak najbardziej naturalny. Szczególnie szkodliwy związek, który często gości w jego składzie, to SLS – należy go unikać. Jedynie pozornie wygładza on włosy i je ujarzmia. Gdy tylko przestaje się z niego korzystać, można zauważyć prawdziwy stan kosmyków i dostrzec, że wcale nie są one tak bardzo nawilżone i mocno odżywione.

nanoguard-a

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Zalety rozkładanej kanapy

    Zalety rozkładanej kanapy

    Rozkładana kanapa to chyba najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się mebel w naszym kraju od dziesięcioleci. Kanapy tego rodzaju pojawiają się w salonach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych oraz nawet sypialniach. Dobrze, rozkładana kanapa to niekończąca się ilość zalet, która często idzie w parze z niezbyt wysoką ceną. Zastanawiasz się, czy warto ją kupić do swojego domu?

  • Wygodny fotel biurowy w stylu klasycznym

    Wygodny fotel biurowy w stylu klasycznym

    Większość z nas na co dzień spędza sporo czasu przy biurku. Niezależnie od tego, czy jesteśmy uczniami, studentami, czy też pracujemy w biurze, jednym z podstawowych mebli, z których korzystamy jest fotel biurowy. To mebel, który jest obowiązkowym wyposażeniem biur, pokoju dziecięcego lub domowego gabinetu oraz przestrzeni, do korzystania z komputera w domu. Wbrew pozorom