|  | 

Zdrowie

Kosmeceutyki

Witamina C i kwas ferulowy

Czym różnią się tradycyjne leki od kosmetyków? Czy zawsze składem? Jak się okazuje, nie zawsze. Niekiedy skład jest ten sam, a różnicę stanowią stężenia zawartych w nich substancji bibliologicznych. W lekach to stężenie jest oczywiście dużo większe. Przykładem może być połączenie witaminy C i kwasu ferulowego. Znajdziemy je między innymi w kosmetykach do pielęgnacji skóry, jak i lekach dermatologicznych. Ale nie tylko tam. Ich połączenie zawierają także niezwykle skuteczne w działaniu kosmeceutyki.
Kosmeceutyki to preparaty z pogranicza kosmetyków i leków. Jednocześnie leczą problemy skóry, jak i ją pielęgnują. Połączenie witaminy C i kwasu ferulowego w odpowiedniej proporcji i stężeniach pozwoliło uzyskać cudowne remedium na problemy skóry starzejącej się. Preparaty, które mają te dwa składniki w sobie, natychmiast nasycają tkanki, hamują działanie wolnych rodników i odnawiają skórę na poziomie mikrokomórkowym. Co więcej, preparaty te są skuteczne też w walce z pękającymi naczynkami i przebarwieniami.

kosmeceutyki

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Zalety rozkładanej kanapy

    Zalety rozkładanej kanapy

    Rozkładana kanapa to chyba najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się mebel w naszym kraju od dziesięcioleci. Kanapy tego rodzaju pojawiają się w salonach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych oraz nawet sypialniach. Dobrze, rozkładana kanapa to niekończąca się ilość zalet, która często idzie w parze z niezbyt wysoką ceną. Zastanawiasz się, czy warto ją kupić do swojego domu?

  • Wygodny fotel biurowy w stylu klasycznym

    Wygodny fotel biurowy w stylu klasycznym

    Większość z nas na co dzień spędza sporo czasu przy biurku. Niezależnie od tego, czy jesteśmy uczniami, studentami, czy też pracujemy w biurze, jednym z podstawowych mebli, z których korzystamy jest fotel biurowy. To mebel, który jest obowiązkowym wyposażeniem biur, pokoju dziecięcego lub domowego gabinetu oraz przestrzeni, do korzystania z komputera w domu. Wbrew pozorom