|  | 

Stare gry na windows 10

Opis (Recenzja) gry Dungeon of Elements

Opis (Recenzja) gry Dungeon of Elements:

Dungeon of Elements (DoE) jest nową grą RPG zwaną jako dungeon-crawling inspirowaną klasyczną grą puzzle jak choćby Dr. Mario czy samym Tetrisem. Oferuje nam zabawy, nieco skomplikowany i hubrydowy gameplay mieszając w sobie wiele, różnorodnych i popularnych elementów z mechaników dungeonówki, co powinno zadowolić zarówno casualowych jak i hardkorowych graczy.

Gra Dungeon of Elements została osadzona w świecie Primordiax, uniwersum pełne głębi, wpólne dla wszystkich gier Frogdice. Do pokonania czekają tutaj ponad 60 różnych typów wrogów, będziemy można zdobywać PET’y, tworzyć przedmioty i ekwipunek poprzez eksperymenty alchemiczne, budować bestiarnie dzięki pokonanym potworom, doświadczyć masowych walk a bossami na krańcach każdego z lochów, ruin i 45-ciu przeróżnych środowisk co pozwoli nam płynąć z linią historyczną prezentowaną w grze.

Dungeon of Elements na obecną chwilę jest prawie ukończonym projektem i można się spodziewać oficjalnej premiery w sierpniu 2013 roku. Obecnie zbierane są potrzebne fundusze w kampanii na Kickstarter.

opis-recenzja-gry-dungeon-of-elements

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Blood Omen – Legacy of Kain

    Blood Omen – Legacy of Kain

    Witajcie w NOSGOTH! Przygotujcie się na piekielne doświadczenia. Tym razem będziecie musieli wcielić się w postać wampira i eksplorować rozległy i nieprzyjazny świat. Pamiętajcie, że dla was reguły będą zupełnie inne: to, co nieszkodliwe dla śmiertelników, może okazać się niebezpiecznym, a nawet śmiertelnym dla wampira. Wy musicie pić krew, by przeżyć.       Co

  • Blood 2: Nightmares

    Blood 2: Nightmares

    Wszystkie doskonałości muszą się doczekać na swój mission pack. I tak tez stało się z historią naszego bohatera Caleba. Caleb. Ishmael. Ophelia. Gabriella. Wybrani są strudzeni. Walka z tym parszywcem Gideonem była wyczerpująca. Ponad ludzkie siły. Na szczęście smaży się w Piekle. Ja mam nadzieję, że jest mu tam przyjemnie ciepło-))) Tak myśleli wybrani siedząc