|  | 

Stare gry przeglądarkowe

Undermaster

Zarządzaj podziemnym światem i stań się władcą tutejszych stworów.

Zarządzanie katakumbami? Chyba tego jeszcze nie było. Ale jeśli chcesz spróbować swoich sił w wejściu do mrocznego świata, to witaj w grze Undermaster! Z pewnością ta bezpłatna gra na przeglądarkę, która wyróżnia się wspaniałą grafiką zajmie Ci większość wolnych chwil. W końcu jest tam tyle do zrobienia!

Kojarząc takie gry jak My Littre Farmie, czy też Kapi Hospital, na pewno przypomnimy sobie również niemieckiego producenta gier – Upjers. To właśnie ona jest odpowiedzialna za stworzenie niesamowitej gry Undermaster. Mimo, że sceneria jak i fabuła jest dość mroczna, to zachęca ona właśnie swoją specyfiką wielu graczy, do próby zarządzania ciemna stroną świata. Zaczyna się dość niewinnie, ale zadanie jest jak najbardziej czytelne – podbijamy kolejne tereny, z tymże w tym przypadku – tereny podziemia. Idea gry okazuje się już dużo przyjemniejsza, gdy odkryjemy że oprócz ciemnej strony, gra ma również wyższą misję. Z nieprzyjemnych i niebezpiecznych podziemi wyłaniaj kolejne zakątki zmieniając je w piękną krainę. Nie bój się! Tak naprawdę nie jesteś w tej grze do końca sam, ponieważ cały czas będziesz miał towarzystwo Minotaura, który zawsze jest gotowy podsunąć Ci cenną radę.

Gra Undermaster mimo na początku przerażającego chaosu, bardzo szybko zorientujemy się, że możliwości gry są niezwykle proste do opanowania i zapamiętania. Korzystajmy z pomocy postaci, które zresztą są w każdym szczególe fantastycznie zaprojektowane. Do wyboru mamy gobliny, trolle, szamnów, czy też robotników. Nie zapominajmy o wampirach, czarnoksiężnikach, jak i również sukkubusach. Każdy z nich jest odpowiedzialny za konkretną czynność w krainie podziemi. Żeby przedostać się do kolejnych komnat, najpierw trzeba wykonać solidną pracę polegającą na kuci skał. Dzięki nim będziemy mieli przetwory do jedzenia, ale również lepiej i szybciej wykonaną pracę. Chociaż w niektórych grach przeglądarkowych tego typu, wszyscy podwładni mogą pracować 24 godziny na dobę, to w Undermaster, nie można zapominać o ich potrzebach. Powinniśmy więc im zapewnić odpowiednią ilość wypoczynku, jak i również pożywienia. Istotne są także ich morale. W końcu niezadowolony pracownik nie będzie wydajny. Im lepsze będą mieli warunki do zamieszkania, tym dla nich lepiej. Za takie wygody odwdzięczą się jeszcze lepszą pracą.

Dbajmy nie tylko o eksplorację nowych terenów, ale również o byt pod względem ekonomicznym. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że w wirtualnym świecie wszystko ma swoją cenę. Z racji tego zdobywajmy cenne surowce, takie jak złoto i kryształy, ale również nieco bardziej moralne, jak na przykład nowe zasoby wiedzy, czy też wytworzone wynalazki. Stając się wspaniałym wynalazcą nowych przedmiotów, możemy również zatroszczyć się o handel wymienny z postaciami znajdującymi się na powierzchni ziemi. Mroczny świat, wraz z większym poznaniem gry okazuje się przyjemny, a nawet dość zabawny. W końcu możemy zająć się produkcją tęczowych jednorożców, ale i również kocyków elektrycznych Hellemaster, czy też zestawów do liftingów wykonywanych we własnym zakresie. Sprzedaż takich artykułów nauczy nas rozsądnego zarządzania większą ilością pieniędzy. Wypełnianie kolejnych misji również staje się bardziej opłacalne. Nie tylko awansujemy zdobywając lepsze możliwości i umiejętności, ale jesteśmy także wynagradzani w postaci skrzyni ze skarbami.

Chociaż niektóre osoby czytając opis gry Undermaster mogą mieć mały zawrót głowy od ilości możliwości, to przejrzysta grafika i intuicyjne menu pozwala na szybkie opanowanie wszystkich detali. Nie powinniśmy mieć żadnego problemu z poruszaniem się pomiędzy konkretnymi postaciami. Humorystyczne dźwięki spowodują, że naprawdę bardzo szybko zaprzyjaźnisz się ze stworkami, które dla Ciebie pracują.

O grze Undermaster można powiedzieć jedno znane przysłowie: Nie taki diabeł straszny jak go malują. Mimo, że sceneria gry zapowiada się bardzo mrocznie i nieprzyjemnie, to bardzo szybko potrafi ona zjednać niejednego gracza. To właśnie w tym tkwi cała magia gry Undermaster!

undermaster

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Opis (Recenzja) gry NatGeo: World of Secrets

    Opis (Recenzja) gry NatGeo: World of Secrets

    NatGeo: World of Secrets to nowa gra na Facebooku, którą zaliczamy do gatunku ukryte obiekty, podobnie jak takie gry na Naszej Klasie jak Dom Zagadek etc. Grę przygotowało dla Nas studio 6Waves (Farm Epic, Treasure Epic, Astro Garden) i jest to jedna z najciekawszych gier społecznościowych jakie pojawiły się na fejsie. Naszym zadaniem tutaj jest

  • Opis (Recenzja) gry Grepolis i Opis (Recenzja) gry Gwiazdozbiór

    Opis (Recenzja) gry Grepolis i Opis (Recenzja) gry Gwiazdozbiór

    Opis (Recenzja) gry Grepolis: Gra przeglądarkowa Grepolis gdzie olśni cię swoja grafiką i imponującym scenariuszem. Akcja toczy się w starożytnej Grecji i daje odczucie tych wspaniałych czasów. Swoją przygodę zaczynasz na jednej z greckich wysp. Następnie twoim zadaniem jest budowa miasta. Celem jest natomiast zdobywanie nowych ziem. Tak naprawdę to od ciebie zależy co wybierzesz