|  | 

Stare gry komputerowe

Opis (Recenzja) gry Dragon Age Legends

Świat fantasy Theda został splugawiony przez chaos i płomienie, które zostały wywołane wojną z mrocznymi siłami. Syn obecnego wicehrabiego z Kaiten zapałał zemstą i chce zabić demona. A my możemy okazać się kluczowym elementem w tym starciu i będziemy mieli na pewno możliwość ratowania syna wicehrabiego.

W Dragon Age Legends możemy stać się legendą dzięki zapałowi i mądrości. Gra została opracowana przez Electronic Arts, jedną z największych na świecie firm zajmujących się grami online, ale tym razem występuje w partnerstwie z BioWare co skutkuje całkiem ciekawą grą fabularną bazującą na serii Dragon Age.

Dragon Age Legends poszczycić się może fantastyczną fabułą. Ponad dziesięć lat temy jeden z władców, wielki Khedera został zaklęty przez potężnego demona i zmienił tym samym swoje zachowanie. Cały naród ogarnęła panika, wszędzie czuć było nienawiść i za każdym krokiem natrafiano na plamę krwi. Jednak Rivi Kendra, obecny wicehrabia przychodzi na ratunek tej krainie z grupą śmiałych wojowników. Teraz historia się powtarza, ale syn Rivi jest zagrożony, czyhają na niego demony i tajemnicza, mroczna siła.

Wchodząc do gry Dragon Age Legends wcielamy się w jednego z zaufanych sojuszników Ravi, rozpoczynamy tym samym niebezpieczną podróż, gdzie stoczymy walki z różnego rodzaju potworami. Może się trafić, że będzie to nawet ziejący ogniem smok gigantycznej wielkości. Ostatecznym celem gry jest pokonanie złych legionów, uratować syna wicehrabiego i co najważniejsze przywrócenie pokoju ziemi Thedas. Ta epicka podróż jest wypełniona licznymi zadaniami o różnych poziomach trudności. Aby udało nam się odnieść sukces musimy zwrócić uwagę na współpracę i strategię.

Grafika w Dragon Age Legends może nie jest najpiękniejsza ale posiada jednak coś w sobie. Nie powiem co, bo trudno mi to wyrazić. Ale sam fakt, że olbrzymi smok zieje obok nas ogniem daje do myślenia i sprawia wrażenie autentyczności.

opis-recenzja-gry-dragon-age-legends

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Opis (Recenzja) gry Goodgame Disco i Opis (Recenzja) gry Goodgame Farmer

    Opis (Recenzja) gry Goodgame Disco i Opis (Recenzja) gry Goodgame Farmer

    Opis (Recenzja) gry Goodgame Disco: Gra przeglądarkowa Goodgame Disco – załóż własny klub, stań się DJ i zaproś znajomych do zabawy. Pierwszą rzeczą, która ci jest potrzebna to muzyka – dzięki gramofonowi wybierasz muzykę – disco, rock itd. Jeśli już zapewnisz muzykę, czas na coś do picia. Zapewnij znajomym drinki. Twój barman zatroszczy się o

  • ChessMaster 7000

    ChessMaster 7000

    Witam. Kiedy są szachy, to już tylko mnie to musi spotkać. Tak już się przyzwyczaiłem do szachów, że musze przyznać iż nie są wcale taką nudną grą. Przyznaję, że jak byłem młodym chłopakiem, to grywałem w bierki, Chińczyka, warcaby i czasami szachy. Firma Mindscape po raz kolejny postanowiło, rozglądając się uprzednio wydać szachy n a