|  | 

Stare gry dos

Opis (Recenzja) gry Battle Dawn

Battle Dawn to strategiczna gra, która znacząco odbiega od standardów jakie znamy z innych gier przeglądarkowych zaliczanych do MMORTS. Do wyboru oddano nam ogromne światy, gdzie możemy zarówno wcielić się w rolę Ziemian jak i Marsjan, ale jest też trzecia opcja, typowa dla gier fantasy – także każdy znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie.

Celem graczy jest tworzenie krok po kroku kolonii, ustawianie kolejnych posterunków i organizowanie wypraw w poszukiwaniu antycznych reliktów. Najlepiej do rozgrywki wejść wraz ze znajomymi, utworzyć sojusz i zbierać surowce z okolicznych źródeł. Samemu nigdy nie zorganizujemy takiej armii, aby móc przechwycić wszystkie 10 reliktów i ogłosić międzygalaktyczne zwycięstwo.

I tak, dobrze pomyśleliście, w BattleDawn po zebraniu wspomnianych reliktów kończy się runda i startuje nowa, czyli całą zabawę zaczynami od początku.

W grze znajdziemy cztery kluczowe surowce, a sam wygląd mapy został przygotowany jedynie w celach estetycznych, więc stawiając kopalnie/budynek na zlodowaciałym terenie nie zmienia nic w gameplay’u ani działaniu takiej struktury.

opis-recenzja-gry-battle-dawn

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Opis (Recenzja) gry Goalunited i Opis (Recenzja) gry GodStoria

    Opis (Recenzja) gry Goalunited i Opis (Recenzja) gry GodStoria

    Opis (Recenzja) gry Goalunited: Gra przeglądarkowa Goalunited, stoisz na czele klubu piłkarskiego. Wszystko zaczynasz od podstaw. Począwszy od informacji na boisku a skończywszy na elementach infrastruktury dotyczących stadionów. Gra nie zabiera nam wiele czasu, gdyż mecze rozgrywanie są w soboty i środy. Jednego czego wymaga Goalunited to smykałki, dobrych pomysłów jak przechytrzyć rywali. Wszystkich innych

  • Cossacks: European Wars

    Cossacks: European Wars

    Powrót do korzeni Microsoftowe Age Of Empires 2 od niemal dwóch lat niepodzielnie rządzi na rynku „płaskich” RTS-ów. AOE 2 wyznaczyła nowe tendencje, wzory i poziomy jakościowe, jeżeli chodzi o gry strategiczne. Od chwili jej wydania, niewiele powstało produkcji, które mogłyby z nią rywalizować o palmę RTS-owego pierwszeństwa. Ostatnio pojawiły się jednakże dwa tytuły, które,