Reklama Potrzebujesz pieniędzy? Sprawdź chwilówki przez internet oraz pożyczki dla zadłużonych w porównywarce chwilówek.

gra-kingsroad

Gra KingsRoad

5,0 6 Ilość ocen: 2
Oceń:

Dino Storm to niekonwencjonalne połączenie świata Dinozaurów z Dzikim Zachodem. Ta dopracowana w każdym szczególe gra MMO, wprowadzi Cię w niesamowity świat przygód. Zmierz się z ogromną ilością zadań. Zobacz, że fantastyczna gra może być w zasięgu Twojej ręki, bez ściągania jej na swój dysk.

 

Adam
Zazwyczaj gry na przeglądarkę tego typu zsyłają swojego bohatera na krainę, w której zaczyna od bardzo ubogich zasobów. W tym przypadku masz do dyspozycji jeszcze mniej. W Twoich zasobach znajduje się jedynie dinozaur, pistolet i odrobina gotówki w postaci złotych monet. Czy z takim elementarzem można w ogóle rozpocząć grę? Okazuje się, że tak. Tym bardziej, że producenci również na samym początku zapewniają Ci mały trening. Opanowanie powtarzalnych czynności pozwoli Ci przetrwać w niebezpiecznym świecie bandytów i innych złodziejaszków. 19/06/2015

 

Im lepsze efekty chcesz osiągać w Dino Storm, tym bardziej musisz zadbać o swoją postać. Ważne jest to, jaki ekwipunek będzie ze sobą posiadał. Jednak na Twoim bohaterze się nie kończy. Bardzo dużo zależy od dinozaura, na którym zamierzasz się poruszać. Twoja „żywa maszyna” może mieć wszczepiane różne implanty, od których zależy wiele sukcesów. Producenci zadbali o to, żeby w grze Dino Storm pojawiły się elementy konta Premium. Możesz wykupywać złote monety za prawdziwe pieniądze.

 

Niektórzy gracze, szczególnie Ci przyzwyczajeni do gier na konsolę, zastanawiają się czy obsługa Dino Storm będzie łatwa. Zapewniamy, że tak! Ponieważ do obsługi postaci wystarczy tylko myszka. Ponadto dysponujemy bardzo pomocnym paskiem skrótów, umożliwiającym szybsze poruszanie się po naszych zdobyczach i ekwipunku. Jeśli mamy jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jak przy pomocy samej myszki mamy toczyć walki z przeciwnikami. To w tej kwestii również uspokajamy, ponieważ od tego mamy kursor. Po jego najechaniu na przeciwnika, i przyciśnięcie lewego przycisku myszy sprawi, że będziemy mogli zrobić z bandytą to co będziemy chcieli.

 

Przeglądarkowe gry akcji zwykle charakteryzują się nieco ograniczonymi możliwościami. Nie jest tak jednak w przypadku Dino Storm. Tutaj mamy naprawdę bardzo wiele różnych możliwości. Zaczynając od grafiki, która jest bardzo przyjemna, a kończąc na tym iż mamy bardzo wiele ciekawych terytoriów do eksploracji. Chociaż gra jest typową grą przglądarkową, to aby zaczęła ona bez problemu działać na naszym komputerze, jesteśmy zobowiązani do ściągnięcia specjalnego pluginu.

 

Chociaż w wielu graczach z pewnością tętni krew typowego wojownika. To nie zapominajmy o tym, że nasz bohater musi uzupełniać różne zapasy. W tym celu warto udać się do miasteczek, które z pewnością zauroczą swoim wyglądem. Dino Storm pozwala nie tylko na realizowanie się jako dzielny kowboj, ale również udostępnia dla graczy specjalne forum, na którym można wymieniać się różnymi ciekawostkami ze świata gry!

19.06.2015

 

 

Wielbiciele gier hack’n’slash mogą teraz do woli grać za darmo w KingsRoad!

Fani gier typu action RPG, a także hack’n’splash w stylu Diablo będą na pewno zadowoleni grą KingsRoad, która została stworzona przez studio Rumble Games. Wypróbuj gry całkowicie za darmo!

Gra KingsRoad została stworzona przez amerykańskiego producenta Rumble Games, przy współpracy kreatywnych grafików i programistów. Dzięki temu możemy cieszyć się naprawdę wydumaną grafiką, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego gracza. Jeśli uwielbialiście grać w kultowe gry takie jak Diablo albo Torchlight, to gra KingRoad również przypadnie Wam do gustu. Fabuła opiera się o zdarzenia mające miejsce w pewnym królestwie. Wyobraź sobie, że jesteś poddanym swojego króla, który nagle z niewyjaśnionych przyczyn znika ze swojego królestwa. Zaraz po nim podobna historia spotyka jego córka. Królestwo czuje się z tego powodu bardzo zagrożone. Czy podejmiesz wyzwanie i przywrócisz wszystko do porządku? Niestety nie będzie to takie proste! Na swojej drodze spotkasz wiele misji do wykonania. Ciekawostką w grze KingsRoad jest na pewno to, że nie otrzymujesz bohatera jednej klasy na zawsze. Pomiędzy misjami masz szansę na zmiany. Wybieraj zatem pomiędzy łucznikiem, magiem, albo dzielnym wojownikiem. Oczywiście każda klasa wyróżnia się pewnymi cechami, przez co bohaterzy posiadają wyróżniające ich umiejętności.

Nie będzie brakowało Ci wrażeń i przeciwników, z którymi będziesz mógł się spokojnie zmierzyć. Do wrogów zaliczają się między innymi żołnierze, bestie, pająki, ale z czasem również do ich grona dołączą demony. Kolejne wypełnione misje będą otwierały Ci furtkę do nowych możliwości, a także tworzenia bardziej zaawansowanych przedmiotów. Przykładem jest chociażby fakt zrobienia sobie zupełnie nowej zbroi z elementów starego wyposażenia.

Gracze będą zachwyceni wspaniałą fabułą, ale również oprawą graficzną. Wszak kraina Alderstone jest naprawdę pod tym względem wybitnie dopracowana. Wystarczy, że Twój komputer będzie posiadał zainstalowany Flash Player, a już będziesz grać w KingsRoad do woli. Mocna stroną gry jest również to, że możesz bez problemu przemieszczać się po różnych krainach, za co jeszcze otrzymasz bardzo ciekawe wynagrodzenie. Skorzystaj także z możliwości czterech poziomów trudności. KingsRoad będzie dla Ciebie nie tylko zwykłą grą MMORPG, ale również fantastyczną przygodą, w której warto wziąć udział!

Tagi: diablo, gra KingsRoad, królestwo, misje