Reklama Potrzebujesz pieniędzy? Sprawdź chwilówki przez internet oraz pożyczki dla zadłużonych w porównywarce chwilówek.

gra-royal-quest

Gra Royal Quest

4,7 6 Ilość ocen: 3
Oceń:

Przenieś się do świata fantasy nie martwiąc się o znajmość języka obcego. Tym razem gra MMORPG fantasy całkowicie po Polsku!

Polska wersja językowa i fantastyka? To jest możliwe tylko w grze Royal Quest, najnowszej grze MMORPG.

Fani fantastyki z pewnością znają studio Katauri Interactive, które ma na swoim koncie chociażby King’s Bounty. Kolejnym dzieckiem studia jest gra Royal Quest, która pozwala na przedostawanie się pomiędzy 100 różnymi lokacjami. Do wyboru mamy różne krainy, chociażby takie jak lochy, a nawet bagna. Swoich bohaterów można wybierać pod względem klas i różnych umiejętności. Dobór odpowiednich cech pozwala na zadowalające wyniki w rozgrywkach z innymi graczami. Jednak możemy zawierać z innymi również ciekawe znajomości. A wszystko to dzięki opcji wybudowania swojej gildii. Fani gier typu RPG będą zadowoleni z możliwości jakie daje gra Royal Quest.

Gra fantastyki zazwyczaj jest osadzona w pewnej fabule. Dlatego jeśli chcesz podjąć wyzwanie i bronić swojego króla przed czarnoksiężnikami, to jesteś na dobrej drodze, żeby wypróbować swoich strategicznych i magicznych sił. Wybierz bohatera spośród czterech możliwych klas: Złodzieja, Maga, Szermierza, oraz strzelca. Pamiętając przy tym, że każda klasa dzieli się jeszcze na dwie profesje. W sumie do dyspozycji masz aż 8 różnych kombinacji.

Przenosząc się do kolejnych lokacji, licz się z tym, że zmierzysz się z charakterystycznymi dla danej krainy stworami. Na przykład na bagnach będą to wielkie owady, ale również o potwory. Zauroczenie się gra Royal Quest przez graczy ceniących sobie Eevequest 2 bądź Aion, nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Tagi: gra fantasy, gra Royal Quest, gra rpg, magia